KURUMSAL


HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yılmaz Turhan İnşaat & Alaiye Home olarak 20 yılı aşkın süredir Alanya’da mülk sahibi olmak isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor, dürüstlük ilkesini her şeyin önünde tutarak, müşteri memnuniyeti adına en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan kadromuz ile seçkin portföyümüz arasından ihtiyacınıza en uygun alternatifi sunmak için çabalıyor, alanında uzman ekiplerimiz ile satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Konforunuz için tüm detayları incelikle düşündüğümüz projelerimizde, TSE standartlarına uygun, kaliteli, modern ve nitelikli malzemeler kullanıyoruz.

Hayallerinizdeki projeye uzman bir ekip yardımı ile sahip olmak için bize ulaşın.

Yılmaz Turhan İnşaat şirketimiz 20 yılı aşkın süredir Alanyada siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye’de yatırım yapmak veya yaşamak isteyenlere sadece satış aşamasında değil satıştan sonra da tam destek/hizmet vermek ilkesinde olan bir kuruluştur. Alanya'nın en güzel sahillerinde ve hızla gelişmekte olan bölgelerinde sizlere cazip bir yatırım ve konforlu yaşam alanları sunmak için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

20013 yılında kurulan Alaiye Home şirketimiz bir gayrimenkul pazarlama şirketidir. Sektörün tecrübeli isimlerinden olup siz değerli müşterilerimize yakışan seçkin bir portföy sunmaktadır.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen , Yılmaz Turhan İnşaat altyapısında yetişmiş seçkin satış danışmanlarımız size en uygun evi bulmak için Alaiye Home emlak şirketmizle birlikte size yardımcı olmak için 7 / 24 hizmetinizdedir.